POZOSTAŁE USŁUGI

 

DOOR TO DOOR

W celu udogodnienia Państwu wykonywania usług detailingowych oferujemy bezpieczną usługę “door to door”. Przyjedziemy, ocenimy stan samochodu, wycenimy, wykonamy wybraną usługę w naszym studiu oraz odwieziemy samochód z powrotem do klienta.

 

DETAILING FELG

Usługa polegająca na odkręceniu kół. Czyszczenie mocno zabrudzonych felg oraz nadkoli. Usuwanie kleju, pyłu hamulcowego, smoły oraz wżartych w felgę opiłków z tarcz hamulcowych.

Koła samochodu wraz z felgami, to części, które ustawicznie narażone są na znaczne zabrudzenia oraz uszkodzenia mechaniczne. Zmieniające się warunki pogodowe, zły stan nawierzchni dróg, a także szkodliwe substancje chemiczne powodują niszczenie felg. W celu skutecznego powstrzymania zgubnego wpływu ciągłej eksploatacji kół, należy we właściwy sposób zakonserwować powierzchnię felg.

 

DETAILING FELG
Cena od 250zł
Czas wykonania 1 dzień

MYCIE I PIELĘGNACJA SILNIKA

Dbanie o pojazdy powinniśmy zacząć od ich serca. Wysokie temperatury panujące w komorze negatywnie wpływają na elementy plastikowe i gumowe. U nas dokładnie ,jak i bezpiecznie wymyjemy komorę silnika ze zwróceniem uwagi na wszystkie trudno dostępne zakamarki oraz właściwie zabezpieczymy poszczególne elementy plastikowe oraz gumowe.

 

MYCIE I PIELĘGNACJA SILNIKA
Cena od 100zł
Czas wykonania 1 dzień

POWŁOKA OCHRONNA SZYB

Po przekroczeniu prędkości 60 km/h krople deszczu same opuszczą szybę bez użycia wycieraczek samochodowych.

Zabezpieczenie szyb tzw. „niewidzialna wycieraczka” poprawi widoczność podczas jazdy w deszczu. Hydrofobowa powłoka chroni szyby przed nadmiernym brudzeniem oraz gwarantuje nawet trwałość do 6 miesięcy po aplikacji. Powłoka zmniejszy zużywanie się wycieraczek oraz co najważniejsze zamarzanie szyby w okresie jesienno-zimowym.

 

POWŁOKA OCHRONNA SZYB
Cena od 50zł
Czas wykonania 2 godziny

RENOWACJA FELG

Współpracujemy z jedną z najbardziej rekomendowanych firm w Poznaniu, która specjalizuje się profesjonalną regeneracją felg aluminiowych, stalowych oraz skręcanych. Cena ustalana jest w zależności od stanu uszkodzenia.

prostowanie felg
lakierowanie felg
polerowanie felg
spawanie felg
wypełnianie felg

 

MOTOCYKLE

Motocykle podlegają indywidualnym wycenom w zależności od ich wielkości. Możliwość wykonania wszystkich usług dostępnych w naszej ofercie.
Ceny ustalane indywidualnie. Możliwe wykonanie mobilnej usługi z dojazdem do klienta.

ŁODZIE

Korzystając z danej usługi (marine detailing) oferujemy wszechstronną procedurę czyszczenia, zabezpieczenia oraz regeneracji lakieru. Ponadto zabezpieczając swoją jednostkę zwiększymy bezpieczeństwo żeglowania oraz nadamy jej imponujący wygląd. Łodzie podlegają indywidualnym wycenom w zależności od ich wielkości oraz stanu.
Możliwość wykonania wszystkich usług dostępnych w naszej ofercie oraz dojazdu do klienta.

 

 

NAPISZ DO NAS! CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA I DOBIERZEMY OPTYMALNE ROZWIĄZANIA!

aktualne promocje