PRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH POZNAŃ

 

Przyciemnianie szyb to zabieg, który wymaga dużej precyzji i staranności. Nie warto oszczędzać również na materiałach: nasza firma wykorzystuje wyłącznie folie od renomowanych dostawców, dzięki czemu efekt jest dokładnie taki, na jakim Ci zależy – i utrzymuje się przez długi czas, bez względu na warunki atmosferyczne. Folie te chronią wnętrze samochodu przed promieniowaniem UVA i UVB, dzięki czemu dłużej zachowuje ono atrakcyjny wygląd, a tapicerka i plastiki tak szybko nie płowieją. Nałożenie na szyby folii przyciemniającej zwiększa również wytrzymałość samych szyb, a tym samym przyczynia się do ogólnej poprawy bezpieczeństwa pojazdu.

 

Jaki stopień przyciemnienia wybrać?

Folie samochodowe do przyciemniania szyb występują w kilku stopniach ciemności. Zazwyczaj jest to 5%,20%,30%,50%, a w niektórych rodzajach 70 % przepuszczalności światła. Przy wyborze folii nie powinni się państwo sugerować wyłącznie wyglądem, ponieważ przyciemnienie ma wpływ na prowadzenie pojazdu. Przyciemniając szyby bardzo ciemną folią uzyskamy pełną intymność i ukrycie znajdujących się w pojeździe przedmiotów. Jednak należy pamiętać że bardzo ciemna folia w dużym stopniu ograniczy nam widoczność przy cofaniu w godzinach wieczornych. Dlatego każdy kto ma zamiar przyciemnić szyby powinien zastanowić się jaki jest główny cel instalowania folii.

 

PRZYCIEMNIENIE SZYB
Cena wycena indywidualna
Czas wykonania 1-2 dni

 

Przeglądaj dalej naszą ofertę

W zakładkach oferta, cennik oraz promocje znajdziesz wszystkie potrzebne informacje dotyczące naszych usług. Mamy nadzieje, że ułatwi Wam to wybór najkorzystniejszego pakietu. Świadczymy również, bezpieczną usługę Door2Door, gdzie przyjedziemy po samochód, wykonamy usługę oraz odwieziemy w ustalone miejsce.

 

NAPISZ DO NAS! CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA I DOBIERZEMY OPTYMALNE ROZWIĄZANIA!

aktualne promocje