PRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH POZNAŃ

 

Wielu z nas przyciemniane szyby samochodowe mogą kojarzyć się z luksusem, ale w rzeczywistości każdy właściciel auta może skorzystać z takiego rozwiązania. Przyciemnianie polega bowiem na oklejaniu ich specjalnymi foliami wyraźnie zmniejszającymi ilość promieni słonecznych wpadających do wnętrza pojazdu, a jednocześnie gwarantującymi znacznie wyższy poziom prywatności. Klienci z Poznania, którzy chcieliby postawić na przyciemniane szyby w swoim pojeździe, mogą odwiedzić naszą firmę. Zajmujemy się oklejaniem szyb samochodowych folią do przyciemniania, zapewniając estetyczne, precyzyjne wykonanie każdego zlecenia.

 

Jaki stopień przyciemnienia wybrać?

Zazwyczaj jest to 5%, 20%, 30%, 50%, a w niektórych rodzajach 70% przepuszczalności światła. Przy wyborze folii nie powinni się państwo sugerować wyłącznie wyglądem, ponieważ przyciemnienie ma wpływ na prowadzenie pojazdu. Świadczymy usługę oklejania szyb samochodowych folią do przyciemniania dla kierowców z Poznania oraz okolicznych miejscowości. Nakładamy na szkło powłoki wysokiej jakości, które charakteryzują się doskonałym poziomem ochrony wnętrza auta przed promieniowaniem UVA i UVB. Sprawia to, że tapicerka pojazdu, a także elementy plastikowe chronione są przed blaknięciem, natomiast kierowca i pasażerowie — przed uciążliwymi promieniami słońca. Folia na szyby samochodowe zapewnia również znacznie wyższy poziom prywatności, a zarazem zwiększa solidność samego szkła.

 

Czy wiesz, że?
  • montaż folii przyciemniającej redukuje przenikanie szkodliwego promieniowania UV nawet o 99%,
  • mniej promieni słońca – niższa temperatura wnętrza pojazdu,
  • redukując używanie klimatyzacji, obniżasz zużycie paliwa,
  • poprawa wyglądu Twojego samochodu,
  • montaż jest bezinwazyjny,
  • folia ogranicza lub blokuje wgląd do wnętrza auta,
  • utrzymuje szkło w całości po rozbiciu, zapewniając bezpieczeństwo dla pasażerów,
  • utrudnia włamanie,
  • folie są odporne na zarysowania.

 

PRZYCIEMNIENIE SZYB
Cena wycena indywidualna
Czas wykonania 1-2 dni

 

Przeglądaj dalej naszą ofertę

W zakładkach oferta, cennik oraz promocje znajdziesz wszystkie potrzebne informacje dotyczące naszych usług. Mamy nadzieje, że ułatwi Wam to wybór najkorzystniejszego pakietu. Świadczymy również, bezpieczną usługę Door2Door, gdzie przyjedziemy po samochód, wykonamy usługę oraz odwieziemy w ustalone miejsce.

 

NAPISZ DO NAS! CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA I DOBIERZEMY OPTYMALNE ROZWIĄZANIA!

aktualne promocje