RENOWACJA LAKIERU SAMOCHODOWEGO POZNAŃ

 

Czy polerowanie lakieru  jest procesem trwałym oraz bezpiecznym dla samochodu?

Polerowanie lakieru samochodowego jest najbardziej zaawansowaną procedurą wykonywaną na karoserii samochodu. Głównym celem renowacji karoserii jest usuwanie hologramów po polerowaniu przez lakierników, drobne otarcia parkingowe, zarysowania, zmatowienia lakieru, wżery po owadach i ptasich odchodach oraz osady z twardej wody tzw „water spoty”. Renowacja dzieli się na kilka etapów. Ich ilość jest uzależniona od stanu powierzchni, którą ustalamy w trakcie inspekcji.

Dzięki polerowaniu lakieru możliwe jest przywrócenie jego oryginalnej głębi nawet w przypadku jego mocnego „zużycia”. Z pewnością warto dodać, że odnawiany lakier zdecydowanie wpływa na wartość pojazdu i powoduje, że ponownie możemy cieszyć się samochodem jakby dopiero co został odebrany z salonu. To właśnie dlatego auto po takim zabiegu wygląda świetnie i nawet drobne elementy prezentują się nienagannie.

Pracujemy na najlepszych dostępnych materiałach oraz maszynach polerskich rekomendowanych producentów. Przed polerowaniem maszynowym oklejamy elementy plastikowe, gumowe, aby ich nie uszkodzić w trakcie korekty. W zależności od lakieru pojazdu można je wykonywać do kilku razy w trakcie eksploatacji pojazdu.

Zalety renowacji lakieru:
  • salonowy stan karoserii
  • podwyższenie wartości pojazdu
  • wysoki połysk
  • trwała szklistość oraz głębia koloru
  • brak zarysowań na lakierze oraz zmatowień
DOBRALIŚMY TRZY WARIANTY RENOWACJI LAKIERU KAŻDA W ZALEŻNOŚCI OD WYMAGAŃ KLIENTA
Odświeżenie lakieru
od 450zł
przywrócenie dawnego blasku
usunięcie hologramów 100%
usunięcie zarysowań kolistych do 40%
uzyskanie lustrzanego odbicia do 70%Standard
od 800zł
usługa najczęściej wybierana!
usunięcie hologramów 100%
usunięcie zarysowań kolistych 90%
usunięcie zarysowań prostych do 70%
uzyskanie lustrzanego odbicia 100%
przywrócenie dawnego blasku
Pełna korekta
od 1200zł
uzyskanie efektu auta, jak tuż po wyjechaniu z salonu
usunięcie hologramów 100%
usunięcie zarysowań kolistych 100%
usunięcie zarysowań prostych do 90%
uzyskanie lustrzanego odbicia 100%
przywrócenie dawnego blasku

 

USUWANIE POJEDYNCZYCH ZARYSOWAŃ/OTARĆ PARKINGOWYCH

Na pierwszy rzut oka niewielkie szkody parkingowe zwykle nie wyglądają groźnie, nie mają wpływu na bezpieczeństwo jazdy, ale w dużym stopniu rzucają się w oczy.
Usuwamy pojedyncze uszkodzenia lakieru takie jak: zarysowania proste (np. od klucza), drobne otarcia parkingowe, uszkodzenia zewnętrzne, wżery). Wycena usługi odbywa się po oględzinach pojazdu.

Przeglądaj dalej naszą ofertę

W zakładkach oferta, cennik oraz promocje znajdziesz wszystkie potrzebne informacje dotyczące naszych usług. Mamy nadzieje, że ułatwi Wam to wybór najkorzystniejszego pakietu. Świadczymy również, bezpieczną usługę Door2Door, gdzie przyjedziemy po samochód, wykonamy usługę oraz odwieziemy w ustalone miejsce.

Już teraz zobacz nasze pozostałe usługi…