OCHRONA I ZABEZPIECZENIE LAKIERU SAMOCHODOWEGO POZNAŃ

 

Masz nowy samochód? Zabezpiecz lakier

Dbanie o czystość samochodu nie ogranicza się wyłącznie do regularnego jeżdżenia na myjnię  –  trzeba pamiętać także o zabezpieczeniu lakieru, a gdy jest on poważnie zniszczony zalecamy do skorzystania z usługi renowacji lakieru. Zabezpieczenie samochodu to najważniejszy etap w procesie gruntownej pielęgnacji powierzchni lakieru. Uwzględniając negatywny wpływ środowiska zewnętrznego, upływ czasu oraz codzienną eksploatację pojazdu, mamy do czynienia z pogłębiającymi się procesami zużywania, utraty wyjściowych właściwości, z ostatecznym niszczeniem warstw lakieru.

Unia Europejska wprowadziła zmiany. Jakie?

Obecnie producenci pojazdów wykorzystują do produkcji samochodów lakiery ekologiczne, które nie są tak wytrzymałe. Są bardzo delikatne, łatwo się rysują oraz pozbawiają blasku. Dodatkowo fabryki nakładają coraz to cieńsze warstwy lakieru, które również wpływają wpływają na zmniejszoną trwałość lakieru. Najlepszym sposobem jest zabezpieczenie karoserii powłoką ochronną; wosk naturalny, powłoka krzemowa, powłoka ceramiczna, która uchroni przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi i spowoduje, że samochód cały czas będzie zachwycał pięknym wyglądem.

Zalety zabezpieczenia karoserii:
  • skuteczne zabezpieczenie lakieru przed szkodliwymi czynnikami, zarysowaniami i mikrouszkodzeniami
  • wolniejsze zbieranie zabrudzeń oraz łatwiejsza pielęgnacja
  • przedłużenie atrakcyjnego wyglądu oraz wartości pojazdu
  • efekt głębi oraz połysku lakieru

 

OCHRONA LAKIERU
Cena od 200zł
Czas wykonania w zależności od wybranego zabezpieczenia

 

Przeglądaj dalej naszą ofertę

W zakładkach oferta, cennik oraz promocje znajdziesz wszystkie potrzebne informacje dotyczące naszych usług. Mamy nadzieje, że ułatwi Wam to wybór najkorzystniejszego pakietu. Świadczymy również, bezpieczną usługę Door2Door, gdzie przyjedziemy po samochód, wykonamy usługę oraz odwieziemy w ustalone miejsce.

 

NAPISZ DO NAS! CHĘTNIE ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA I DOBIERZEMY OPTYMALNE ROZWIĄZANIA!

aktualne promocje