OKLEJANIE POJAZDÓW POZNAŃ

 

Oklejenie samochodu w Poznaniu, dlaczego my?

Nasza oferta jest bardzo szeroka i kompleksowa. U nas można zabezpieczyć folią lakier całego samochodu lub miejsc newralgicznych, zabezpieczyć reflektory samochodowe przy użyciu specjalistycznych folii, które chronią szkło lub tworzywo reflektora przed wypiaskowaniem i drobnymi kamieniami. Nasze folie nie zmieniają właściwości świetlnych reflektorów. Przyciemnić szyby foliami o różnym stopniu zaciemnienia, przy użyciu folii zabezpieczyć szybę czołową przed uszkodzeniami, zabezpieczyć szklany dach lub szyber dach foliami ograniczającymi – nagrzewanie wnętrza, zmienić kolor samochodu, zmienić strukturę lub kolor dekorów deski rozdzielczej.

Czy wiesz, że?

Folie samochodowe to materiały, które służą przede wszystkim do ochrony lakieru pojazdu przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi. Za ich pomocą można też zmienić jego wygląd np. kolor karoserii. Oklejanie auta folią najlepiej powierzyć specjalistom — dzięki temu będziesz mieć pewność, że zostanie ono wykonane w sposób estetyczny i dokładny, co przyczyni się do bardziej atrakcyjnego wyglądu samochodu oraz lepszego zabezpieczenia go przed powstawaniem skaz, rys czy podobnych mankamentów. W CARS SPOT realizujemy usługi związane z oklejeniem samochodu dla Klientów z Poznania, a także okolic.

Dodatkowo do jego zalet należy także między innymi:
  • bezinwazyjny montaż — jeżeli w którymś momencie zdecydujesz się na profesjonalne usunięcie folii, nie pozostanie po niej żaden ślad,
  • poprawa wyglądu pojazdu oraz zwiększenie jego odporności na zarysowania i inne urazy mechaniczne,
  • odbicie przez folię promieni słonecznych sprawia, że auto nagrzewa się wolniej, co może częściowo usunąć konieczność używania klimatyzacji latem, jak również obniżyć zużycie paliwa.

 

 

Przeglądaj dalej naszą ofertę

W zakładkach oferta, cennik oraz promocje znajdziesz wszystkie potrzebne informacje dotyczące naszych usług. Mamy nadzieje, że ułatwi Wam to wybór najkorzystniejszego pakietu. Świadczymy również, bezpieczną usługę Door2Door, gdzie przyjedziemy po samochód, wykonamy usługę oraz odwieziemy w ustalone miejsce.

 

Już teraz zobacz nasze pozostałe usługi…