WSPÓŁPRACA

 

W ZWIĄZKU Z CIĄGŁYM ROZWOJEM POSZUKUJEMY FIRM PARTNERSKICH DO WSPÓŁPRACY – ZWIĘKSZ SWOJE MOŻLIWOŚCI

Doskonały sposób na poszerzenie zakresu działalności, o usługi pozwalające na użytkowanie samochodu w komfortowy sposób. Każdy klient zyskuje poczucie dbałości sprzedawcy o zakupiony przez siebie nowe samochód . Zapewniamy pielęgnację oraz przygotowanie samochodów na największe imprezy motoryzacyjne w Polsce. Współpracujemy z wieloma klientami indywidualnymi, dbając o nienaganny wygląd ich samochodów.

 

Dlaczego my?

Nasze studio może również zaoferować opiekę nad powierzonymi pojazdami podczas trwania wydarzeń motoryzacyjnych, tak aby cały czas zachwycały swoim wyglądem. Jesteśmy pod każdym względem elastyczni, możemy zaoferować wykonanie każdej usługi z naszej oferty z dojazdem do klienta.

 

Jakie korzyści z współpracy?

Dla wszystkich partnerów, którzy zdecydują się na współpracę przygotowaliśmy korzystną ofertę składającą się m.in. z:

  • kompleksowej obsługi w jednym miejscu (usługa z dojazdem do udostępnionego miejsca)
  • dodatkowego źródła dochodów bez ponoszenia zbędnych kosztów
  • korzystnych rabatów
  • atrakcyjnych systemów premiowych dla sprzedawców oraz salonu (indywidualne ustalenie warunków cenowych)
  • wzrost konkurencyjności rynkowej – przyciągnięcie nowych klientów – wzrost zysków osiąganych przez partnera
  • pisemnej gwarancji na aplikowane produkty

 

Kogo szukamy?

Z chęcią podejmiemy współpracę z salonami samochodowymi, firmami zajmującymi się sprzedażą, wynajmem aut oraz agencjami reklamowymi. Możemy przygotować samochody na różnego typu wydarzenia; zloty motoryzacyjne, śluby, targi oraz wystawy. Profesjonalnie pielęgnujemy samochody, ekspozycyjne wystawiane np. w galeriach, sklepach sieciowych czy centrach handlowych. Gwarantujemy poczucie pełnego komfortu, że zostawiacie Państwo swój samochód w najlepszych rękach!

 

Przeglądaj dalej naszą ofertę

W zakładkach oferta, cennik oraz promocje znajdziesz wszystkie potrzebne informacje dotyczące naszych usług. Mamy nadzieje, że ułatwi Wam to wybór najkorzystniejszego pakietu. Świadczymy również, bezpieczną usługę Door2Door, gdzie przyjedziemy po samochód, wykonamy usługę oraz odwieziemy w ustalone miejsce.

 

Już teraz zobacz nasze pozostałe usługi…